Dorota Skawinska fotografia o mnie

Mam na imię Dorota i serdecznie witam Państwa na mojej stronie.

Jako mama trójki dzieci doświadczam jak bardzo ulotne są chwile, jak czas szybko leci, jak dzieci rosną a my…  młodniejemy

Chcąc zatrzymać czas połączyłam w pracy dwie moje pasje- miłość do dzieci i miłość do fotografii. W ten sposób powstało moje „czwarte dziecko”, moja odskocznia i moje spełnienie, moja radość i moja duma- moje zdjęcia.
Robiąc to co kocham poświęcam się temu w 100%- dbam o każdy szczegół na Waszych zdjęciach, otaczam miłością i spokojem Wasze dzieci, sprawiam, że na sesji czujecie się piękni.
Doświadczenie w fotografii ciążowej, noworodkowej, dziecięcej i rodzinnej dzielę na dwie kategorie- tę wziętą z doświadczenia życiowego i tę nabytą na warsztatach.

Każdy kto był u mnie na sesji ze swoim nowonarodzonym Maluszkiem wychodzi z całą gamą nowych umiejętności- jak zadbać o dzidziusia, jak go wyciszyć, jak uśpić, jak pielęgnować czy jak pomóc przy problemach z brzuszkiem. Nie wspomnę o moich „magicznych” smoczkach… Mając trójkę dzieci i mnóstwo Waszych Maluszków codziennie nabieram nowych doświadczeń niezbędnych do pracy w czasie sesji. Każde dziecko traktuję jak swoje- otaczam ciepłem, miłością i cierpliwością. Rozumiem humory, szanuję potrzeby.
Każda przyszła mama w ciąży z sesji ze mną wychodzi zadowolona bo zawsze pomagam pozować, tłumaczę, ustawiam, daję czas na odpoczynek- bo sesja ma być dla Was przede wszystkim miłym wspomnieniem. Staram się Państwa traktować tak jak bym sama chciała być traktowana.
Ale doświadczenie życiowe to tylko część tego co umiem.

Najważniejszym w fotografii jest jednak mój warsztat czyli to co potrafię i dzięki czemu moje zdjęcia będą dla Was piękną, profesjonalną pamiątką na całe życie.
Uwielbiam się uczyć i nie szczędzę na to środków bo uważam, że tylko nauka od najlepszych z całego świata da mi wiedzę i umiejętności jakich nie mogą zaproponować Państwu inni.

Uczyłam się i nabywałam doświadczenie u takich sław fotografii jak:
Kelly Brown, Australia
Luisy Dunn, Australia
Erin Elizabeth Hoskins, Australia
Bambi Cantrell, USA
Alli Peck, USA
Jannifer Nace, USA
Caralee Case, USA
Rocco Ancora, USA
Kristen Cook, Australia
Sue Bryce, USA
Magdaleny Sienickiej, UK
M&K Słowińskich, UK
Fotosister, Polska
W Akademii Nikona
Na Warsztaty Fotografii Artystycznej w Złodziejewie u:
Eleny Shumilovej, Rosja
Beaty Banach, Polska
Magdaleny Berny, Polska
W Szkole Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych
W Akademii Fotografii w Krakowie

Od dłuższego czasu sama jestem nauczycielem dla innych fotografów i z ogromną chęcią i zaangażowaniem przekazuję im moje zdobycze wiedzowe, dzielę się tajnikami pracy z dziećmi i dorosłymi, zdradzam pilnie strzeżone poza warsztatami sekrety.

Jeżeli więc szukacie profesjonalnego fotografa z pasją, z wiedzą, z miłością do fotografii i dzieci to dobrze trafiliście, witam się z Państwem i zapraszam,
Dorota.