Dorota Skawińska to najlepszy fotograf ciążowo – noworodkowy! Wracaliśmy do niej aż 4 razy (dwa razy na sesję ciążową i dwa razy na noworodkową). Na dwie ostatnie pokonaliśmy dystans Kraków – Lublin, bo wiedzieliśmy, że będzie warto. I było! Każda sesja przeszła nasze oczekiwania. Każde ujęcie zapierało dech w piersiach. Każde zdjęcia będzie dla nas i naszych dzieci pamiątka na całe życie. Podczas każdej sesji czuło się magię i profesjonalizm płynący od Doroty. Jej sposób mówienia, skupienia i ruchy sprawiały, że chciało się, by te sesje jeszcze trwały. Nie bez znaczenia na pewno jest to, że Dorota sama jest mamą cudownych dzieci i dokładnie wie jak obchodzić się z noworodkami. Pełnego obrazu dopełnia to, że po Dorocie zawsze widać, że ta praca to jej pasja i sprawia jej to ogromną radość. Możemy z czystym sumieniem polecić Dorotę, ponieważ każdego dnia oglądamy zdjęcia przez nią wykonane, które podziwiamy my i nasi bliscy.

Katarzyna Nawrot

Trafiłam do Pani, Pani Doroto z malutką Alisą na warsztaty noworodkowe w lutym 2017, Alisa to moje 2 dziecko, więc widziałam sporo ludzi dookoła małego dziecka- ale nigdy nikt , poza rodziną, nie odnosił się do mojego dziecka z taką czułością, delikatnością i szacunkiem. W każdym ruchu przy córce widać było pewność i zainteresowanie nie tylko efektem zdjęć (zarówno efektem dla nas jak i nauką dla ucznia), ale przede wszystkim samopoczuciem i bezpieczeństwem malucha i moim, jako matki. Samo studio zaś, to jedno z milszych, piękniejszych i przytulnych miejsc jakie miałam przyjemność w życiu odwiedzić, zadziwiająca schludność, niesamowity porządek i przepiękna selekcja dodatków- wszystko poukładane wg kolorów i typów, nie daje wrażenia przytłoczenia i zbieraniny kurzu, a kolekcji rzeczy pięknych i zadbanych- czułam się jak w paryskim butiku najlepszych projektantów! Zdjęcia przeurocze i wywołujące wciąż uśmiech i zachwyt, gotowe zdjęcia otrzymałam niespodziewanie szybko. Kontakt z Panią, Pani Doroto, to cysta przyjemność, koncert troski i zaufania,gdybym tylko wciąż mieszkała w Lublinie spotykałabym się z Panią systematycznie. Dziękuję za tamten czas w lutym 2017- zarówno ze względu na zdjęcia jak i cudowny głęboki oddech w macierzyństwie, myślę, że to wspomnienie będzie mi zawsze towarzyszyć! Serdecznie pozdrawiam, Katarzyna Bartoszek, mama fotografowanej Alisy.

Katarzyna Bartoszek

To była najbardziej wymagająca sesja w życiu! Milion emocji, trochę nerwów, chwilowego zwątpienia, lekkiego strachu, radosnego oczekiwania i wzruszeń doprowadzających do łez z każdym kolejnym kadrem ❤ OGROMNE podziękowania dla Pani Fotograf,która okazała się oazą spokoju, Osobą mającą idealne wyczucie zarówno w stosunku do maluszka jak i nas, posiadającą ogrom doświadczenie i wkładającą mnóstwo serca w to, co robi. Gdyby nie Pani Dorota i jej cierpliwość, jak również dodatkowy czas, który nam poświęciła, nie byłoby tej sesji. To chwila nie do powtórzenia, a pamiątka na całe życie i zawsze będziemy wracać do tego dnia, zdjęć, chwil ze łzami wzruszenia w oczach ❤
Pani Doroto, dziękujemy!!!! (i podziwiamy)!
Sadosiowa Rodzinka ♡♡♡

Agata Sadowska

Byłam zachwycona sposobem poprowadzenia przez Panią Dorotę sesji noworodkowej. Jest doskonałą Panią fotograf, wszystko dopieszczone na ostatni guzik. Najważniejsze na sesji jest dziecko. To ono dyktuje warunki poprowadzenia sesji. Nie było żadnego poganiania w karmieniu, w przebieraniu. A to dla świeżo upieczonej Mamy jest bardzo ważne 🙂 jeżeli będę miała jeszcze dzieci to na pewno będę chciała wykonać sesję u Pani Doroty. Polecam wszystkim znajomym i uważam, że to wspaniała pamiątka. Jeszcze raz dziękuję.

Barbara Kaliszuk

Jestem bardzo zadowolona z efektów sesji ciążowej oraz noworodkowej😊 Pani Dorota jest przesympatyczną i ciepłą osobą 😊 Podczas pracy widać pełen profesjonalizm, który odzwierciedlają otrzymane zdjęcia. Na szczególną uwagę zasługuje cudowne podejście do maluszka i atmosfera panująca w trakcie sesji. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą mieć przepiękną pamiątkę ❤😍

Anna Milewska

Byłam u Pani łącznie na 3 sesjach (dwie noworodkowe i jedna ciążowa ). Bardzo profesjonalne podejście, przygotowanie i opieka nad małymi modelkami połączone z przemiłą i ciepłą osobą jaką Pani jest zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Wspaniałe efekty tych sesji zajmują szczególne miejsca w naszym domu i domach bliskich nam osób. W przyszłości na pewno chętnie zapozujemy dla Pani w jakiejś sesji rodzinnej ♥ . Pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka Binienda

Idę na sesję z pierwszą moją latoroślą wiec boję się o wszystko, nie wiem jaka jest obsługa takiego stworzenia a ty z pełnym profesjonalizmem przechwytujesz mojego skarba i po 5 min czuje ze to jest to. Masz wielki talent i pasje do tego co robisz. Nie podchodzisz do zdjeć na sztukę ale indywidualnie kroisz sesję do oczekiwań rodziców. Nie spieszysz się. Masz masę akcesoriów sama dobierasz co trzeba po kilku moich słowach. No nie oszukujmy sie po 14 dniach od porodu czlowiek jest jeszcze w takim szoku – przynajmniej ja – że i ze mną trzeba było jak z dzieckiem. Do tego rozmawia się z tobą jak z kumplem – co uwielbiam bo nie puszymy się i nie pompujemy tylko na luzie i w miłej atmosferze spędzamy czas. Że robisz śliczne zdjęcia to nie muszę mówić😜 Co w tobie jest najlepsze – jesteś normalna ludzka i genialnie robisz swoją robotę 💪💪💪

Maria Bugajska

Sesja bardzo profesjonalnie przeprowadzona. Świetne podejście do maleńkiej naszej modelki😊 Szczerze polecamy i pozdrawiamy!

Monika Wasil

Pani Doroto, my nie byliśmy zadowoleni…. byliśmy zachwyceni sesją 😊 Pani profesjonalizmem, genialnym podejściem do malucha, luźna atmosferą, która sprawiła, że cała sesja była świetną zabawą. Zdjęcia są wyjątkowe no i zastanawiamy się nad następnymi 😊 pozdrawiam!

Katarzyna Sobieszek